EXAMINE THIS REPORT ON تازه های دنیا

Examine This Report on تازه های دنیا

Examine This Report on تازه های دنیا

Blog Article

این در حالی است که اسرائیل روز چهارشنبه به حملات هوایی خود به رفح ادامه داد و ارتش این کشور نیز اعلام کرد نیروهای زمینی‌اش «حملات هدفمند» در این شهر در جنوب غزه را انجام داده‌اند.

*مک اند چیز: نسخه آمریکایی پاستای ایتالیایی‌ها با اندکی تفاوت؛ طعم و ادویه کمتر، پنیر بیشتر و بدون سس و روغن زیتون.

بوسیدن بدون اجازه فوتبالیست زن؛ رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا محاکمه می‌شود

سازمان عفو بین‌الملل با انتشار نامه‌ای، خواستار پایان «‌جنگ»‌ جمهوری اسلامی علیه زنان و لغو قانون حجاب اجباری در ایران شد.

بیشتر بخوانید: طرز تهیه نان تست خانگی به ۲ روش ساده و رژیمی

فناوری ایران «تپسل» بازار ۵۰ میلیاردی تبلیغات در «شیپور» را به دست گرفت آژانس تبلیغات دیجیتال «تپسل» در قراردادی به ارزش ۵۰ میلیارد تومان، مجری انحصاری تبلیغات در پلتفرم «شیپور» شد.

در این گزارش آمده است: «اکنون، کاهش دائمی استفاده از سوخت‌های فسیلی در بخش انرژی در سطح جهانی قطعی شده است که این منجر به کاهش انتشار آلاینده‌های تولیدی از این بخش خواهد شد».

محمد باقری بنابی با بیان این‌که «عملاً ۹۰ درصد مردم از فیلترشکن استفاده می‌کنند»، گفته که «ما به وزیر ارتباطات تذکر داده و تذکر خواهیم داد، خصوصاً در مجلس دوازدهم اولین سؤال ما از وزیر ارتباطات در خصوص برنامه‌هایش برای سرعت اینترنت کشور خواهد بود».

فیلتربان که وضعیت اینترنت در ایران را بررسی می‌کند، افزوده که اختلال گزارش‌شده از سه روز پیش از طریق بررسی رادار شرکت «ابرآروان» مشاهده شده است.

لوئیس روبیالس پس از قهرمانی تیم ملی زنان اسپانیا در مراسم توزیع مدال‌ها، جنیفر هرموسو، مهاجم تیم اسپانیا، را درآغوش گرفت و لب‌های او را بوسید

رفح همچنان زیر آتش حملات صهیونیست‌ها

به گفته این کارمند کمیسیون اروپا ، ارزش‌هایی چون حقوق بشر و کرامت انسانی و آزادی، دلیل شکل‌گیری این تجمع بوده‌است.

راز خوشمزه بودن غذاهای ایتالیایی نه پیشرفت در فرایند صنعت آشپزی بلکه تازگی محصولاتی است که برای پخت این غذاها استفاده می‌شود. یک لیست بلند بالا از خوشمزه ترین و معروف ترین غذاهای دنیا با ریشه و اصالت ایتالیایی عبارت است از:

پیشتر «انجمن تجارت الکترونیک تهران» در گزارشی از «وضعیت بحرانی» کیفیت اینترنت ایران گفته بود که «در بین ۱۰۰ کشور جهان get more info با بیشترین تولید ناخالص ملی، ایران پس از میانمار دومین اینترنت پراختلال و پس از چین دومین اینترنت محدود جهان را دارد و اینترنت ایران جزء پنج اینترنت کند جهان است».

Report this page